• Cahit Necipoğlu
  • Sagafredo
  • Eziç
  • Alpcans
  • Gönyeli
  • Oşan Ltd
  • Visit nort cyprus
  • 3hd
GÜNCEL Haber Girişi : 13 Ağustos 2023 09:54

Breeze clup’ta yaşanan olayı anlatan olay gecesi yeğeni Mavideniz ile mekandan dövülerek atılan Hüda olayı anlattı.

O gece Hüseyin Mavideniz ve kardeşi Baran Mavideniz ile birlikte gittikleri İskele'de faaliyet gösteren Breeze isimli mekanda, hep birlikte güvenlik şiddetine uğradılar.

Breeze clup’ta yaşanan olayı anlatan olay gecesi yeğeni Mavideniz ile mekandan dövülerek atılan Hüda olayı anlattı.

koopbank

Gadara Özel haber
Hüda Yalınayak ile yaptığımız yayında olayı anlatıyor. 
Hüda Yalınayak, İskele’de önceki gün darp sonucu yaşamını yitiren Hüseyin Mavideniz'in yeğeni.
O gece Hüseyin Mavideniz ve kardeşi Baran Mavideniz ile birlikte gittikleri İskele'de faaliyet gösteren Breeze isimli mekanda, hep birlikte güvenlik şiddetine uğradılar.

Vidoları tüm kamuoyu izlemesi dehşetin boyutunu gözler önüne serdi!!
Aldığı bir yumruk darbesiyle yere düşen ve ardından yerdeyken yüzüne basılan Hüseyin Mavideniz, olay yerinde can verdi. 
29 yaşındaki Hüda Yalınayak'ın ise burnu kırıldı.
Yalınayak o gece yaşananları tarafımıza anlattı.
"İTİŞME YAŞANDI, BİZİ DIŞARI ATTILAR"

Gadara; Olayı bize başından anlat.

Hüda; abi biz içeri istedik mekana girelim, bizi bırakmadılar. Rahmetli ben İsmail'in oğluyum dedi. Sonrasında Baran yanımıza 3 arkadaş ayarladı ve mekana girdik.
Hüda Yalınayak, içeri girdik bir şişe içki çağırdık. İçeri girdikten kısa bir süre sonra Hüseyin Mavideniz'in, Londra’dan tanıdığı orta yaşlarda bir arkadaşını gördü ve  masadan selamlaşarak yanına gittiğini kaydetti. Yalınayak ardından yaşananları şöyle anlattı:
"Tokalaştı, 10-15 dakika takıldı orada. Beni o arkadaşına tanıştırmak için çağırdı, ben de gittim yanlarına. Tokalaştık, tanıştık, orada iki tane tanımadığı şahıs, İngilizce bir şey söyledi. Ben müzikten dolayın anlamadım. Rahmetli  anladığı için tartışmaya girdi.  Aldım tekrar masaya götürdüğüm esnada Hüseyin’in arkadaşı kısa bir süre sonra bir şişe viski yolladı. Rahmetli Hüseyin de teşekkür etmek için yeniden o masaya gitti. Konuyu bilmiyorum, o esnada itişme oldu. Ben de yanına gittim. İtiştik adamlarla, güvenlikler konuyu dinlemeden  bizi dışarıya attı."
"SANDALYELERLE SALDIRDILAR"
Hüda Yalınayak, kendileri dışarı çıktığında içerde bir kavganın olduğunu fark etti . Güvenlik olan kişiye yeğenim içerde bakın o kavga etmesin demesine rağmen güvenlik olaya bakacağına ben size buraya giremezsiniz demedim diyerek bana vurdu. Baran Mavideniz'in içeride kaldığını tekrardan söyledim .
 Ardından tüm güvenlikler, Hüseyin Mavideniz’le bize saldırdı, sandalyelerle birlikte saldırdılar. Alkollü de değildik. Hüseyin Mavideniz darbelerden dolayı sallanıyordu, baya darbe aldı."
"MUŞTAYLA YUMRUKLADILAR"
Hüda Yalınayak, Hüseyin Mavideniz'i ölüme götüren mekan önündeki saldırı anlarını ise şöyle anlattı:
"Ağacın oraya götürdüler beni orada vururlardı. Hüseyin Mavideniz de dışarıya doğru yürürdü. Yerdeyken muştayla çeneme vurdular. Ben kapandığımda bayıldım. Ona da benim yanımdan giden çocuk hızla koşturarak yumruğu vurdu muştayla."
"HÜSEYİN'E KİMSE GİDİP BAKMADI"
"Polisler geldi oraya. Bana kelepçe takmaya çalıştılar. Üç tane polis de arabanın içinde bana saldırdı rahat durmam için. Hüseyin Mavideniz orada duruyor, ne bir sağlık görevlisi var, ne de bir polis memuru gidip bakmadı. Yarısı güvenliklerin yanında, 5-6 kişi benim yanımda, olayı dinlemeye çabalıyorlar. Kimse gidip bakmadı, arabanın içinde polislere bağırdım, ondan rahat durmadım, 'Bakın.' dedim 'Bir şey oldu.' Kalkmadı, kımıldamadı. 'Ambulans gelecek.' dediler, dedim 'Bırakın beni bakayım.' Beni alıp götürdüler. Hastaneye götürdüler, Hüseyin Mavideniz orada kaldı."
 , Sonrasında ise yeğenimin rahmetli olduğunu öğrendim. Bizi mekandan çıkardılar neden vurmaya devam ettiler ! Bana yerde kapanmama rağmen vurmaya devam ettiler!! Sandalyeler ile saldırdılar.