• Özmerhan Automotive
GÜNCEL Haber Girişi : 14 Ekim 2021 14:58

KTAMS BAŞKANI BENGİHAN; UBP-DP-YDP AZINLIK HÜKÜMETİ BİTTİ, PARTİZANCA İCRAATLAR DEVAM EDİYOR.

UBP-DP-YDP Azınlık Hükümeti Bitti, Partizanca İcraatları Hala Devam Ediyor.

Cahit Necipoğlu

 

​UBP-DP-YDP Azınlık Hükümetinin iktidarda oldukları süre içinde yaptıkları partizanlıklar yandaşları memnum etmeye yetmemiş olacak ki, dün başbakan hükümetin istifasını sunduğu halde bugün Kalkınma Bankasına Müdür ve I. Sınıf Memur istihdamı için sınav duyurusu yapıldı.

 

​ Azınlık Hükümetinin ortakları olan UBP-DP-YDP’nin geçmişlerine baktığımızda varlık nedenlerinin topluma hizmet değil yandaşlara menfaat dağıtarak koltuk kapmak olduğunu görürüz. Seçim yasakları içinde vatandaşlık dağıtmak, yandaş istihdamı yapmak, kamu arazisi dağıtmak bu partilerin en iyi becerdikleri işlerdir. Halkımız ekonomik kriz altında ezilirken, kendilerinin tek gailesi koltuklarıdır.  

 

​Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Tosunoğlu yakın bir geçmişte Kalkınma Bankasından kendinden önce verilen kredilerin % 53’ünün geri ödenmediği yönünde geçmiş yönetiçileri halka şikayet ederken, şimdi kendisi hükümetin istifasını sunmasının üzerinden 24 saat geçmeden yandaş istihdamı için düğmeye basmıştır. Ayrıca yandaşlara yüklü miktarda kredi verilmesi girişimleri de bilgimize gelmiştir.

 

​KTAMS olarak her türlü partizanlığın, adaletsizliğin karşısında olacağımızı ve kamu kaynaklarının yandaşlara peşkeş çekilmesine karşı tüm gücümüzle mücadele edeceğimizi vurgularız.

 

 

 

ASBUZU

​Güven Bengihan ​ Başkan